Eesti Looduse fotovõistluse auhinnatud tööd

 Eesti Loodus, Fotovõistlus

 
21. novembril selgusid Tartu ülikooli raamatukogu konverentsisaalis ajakirja Eesti Loodus fotovõistluse tulemused.
Tänavusele fotovõistlusele saadeti 1043 pilti 179 autorilt, kellest noorim oli nelja- ja vanim kaheksakümneaastane.
Siin on auhinnatud tööd (kiireks sirvimiseks vaata fotode albumit) :

Eesti Looduse eriauhind - Karl Anders Vaikla

Eesti Looduse eriauhind – Karl Anders Vaikla

Ireen Trummer

taimefotode 1. auhind – Ireen Trummer

Eesti kaitseala eriauhind noorte vanuseklassis - Anzelika Ilustrumm

Eesti kaitseala eriauhind noorte vanuseklassis – Anzelika Ilustrumm

väikese taime eriauhind - Anna-Helena Purre

väikese taime eriauhind – Anna-Helena Purre

elurikkuse eriauhind - Priit Pent

elurikkuse eriauhind – Priit Pent

Eesti kaitseala eriauhind - Aleksandr Abrosimov

Eesti kaitseala eriauhind – Aleksandr Abrosimov

loomafotode peaauhind - Aleksandr Abrosimov

loomafotode peaauhind – Aleksandr Abrosimov

taimefotode peaauhind - Ireen Trummer

taimefotode peaauhind – Ireen Trummer

veelooma eriauhind noorte vanuseklassis - Anete Mootse

veelooma eriauhind noorte vanuseklassis – Anete Mootse

loomafotode peaauhind noorte vanuseklassis/ väikese looma eriauhind noorte vanuseklassis - Annaleena Vaher

noorte vanuseklassi loomafotode peaauhind ja väikese looma eriauhind  – Annaleena Vaher

loomafotode 1. auhind noorte vanuseklassis - Annaleena Vaher

loomafotode 1. auhind noorte vanuseklassis – Annaleena Vaher

veelooma eriauhind - Kaido Haagen

veelooma eriauhind – Kaido Haagen

loomafotode 1. auhind  - Jaak Sarv

loomafotode 1. auhind – Jaak Sarv

taimefotode 1. auhind- ja veetaime eriauhind  noorte vanuseklassis - Grete Johanna Korb

noorte vanuseklassi taimefotode 1. auhind ja veetaime eriauhind – Grete Johanna Korb

väikese looma eriauhind - Janek Laanemäe

väikese looma eriauhind – Janek Laanemäe

Eesti Jahimehe eriauhind - Joosep Käba

Eesti Jahimehe eriauhind – Joosep Käba

käituva looma eriauhind noorte vanuseklassis  - Geteli Hanni

käituva looma eriauhind noorte vanuseklassis
- Geteli Hanni

taimefotode 1. auhind - Kairi Kalmann

taimefotode 1. auhind – Kairi Kalmann

Eesti Looduse eriauhind noorte vanuseklassis  - Geteli Hanni

Eesti Looduse eriauhind noorte vanuseklassis
- Geteli Hanni

elurikkuse eriauhind noorte vanuseklassis  - Mati Lepikson

elurikkuse eriauhind noorte vanuseklassis
- Mati Lepikson

seente 1. auhind noorte vanuseklassis  - Mati Lepikson

seente 1. auhind noorte vanuseklassis
- Mati Lepikson

väikese taime eriauhind noorte vanuseklassis  - Mati Lepikson

väikese taime eriauhind noorte vanuseklassis
- Mati Lepikson

veetaime eriauhind - Mati Kose

veetaime eriauhind – Mati Kose

Eesti Looduse eriauhind - Aimar Säärits

Eesti Looduse eriauhind – Aimar Säärits

seente 1. auhind - Peeter Teedla

seente 1. auhind – Peeter Teedla

seente peaauhind - Peep Loorits

seente peaauhind – Peep Loorits

käituva looma eriauhind - Roger Erikson

käituva looma eriauhind – Roger Erikson

eriauhind: aasta lind, nurmkana - Remo Savisaar

eriauhind: aasta lind, nurmkana – Remo Savisaar

Eesti Looduse eriauhind - Ingmar Muusikus

Eesti Looduse eriauhind – Ingmar Muusikus

Eesti Looduse eriauhind - Margot Laidonär

Eesti Looduse eriauhind – Margot Laidonär