Eesti Looduse fotovõistlus
2/2005Siit Metsast
Uuendati RMK nõukogu

Vabariigi valitsuse 22. aprilli korraldusega ametisse määratud riigimetsa majandamise keskuse (RMK) uus nõukogu pidas 28. aprillil esimese koosoleku. Nõukogu esimeheks valiti tagasi Andres Onemar. Uus nõukogu määrati ametisse korraliselt, sest eelmise nõukogu volituste tähtaeg oli lõppenud. RMK nõukogu määratakse ametisse kolmeks aastaks. Nõukogu esimehe asetäitjaks valiti EPMÜ professor ja teaduste akadeemia looduskaitsekomisjoni esimees Urmas Tartes. “Urmas Tartese valimisel saigi määravaks see, et tegemist on hinnatud spetsialisti ja tunnustatud teadlasega,” ütles nõukogu vastne esimees Andres Onemar. Nõukogu auditikomitee esimeheks valiti keskkonnaministeeriumi looduskaitse ja metsanduse asekantsler Olav Etverk. Liikmeteks said rahandusministeeriumi riigieelarve osakonna juhataja kohusetäitja Ivar Sikk ja nõukogu esimees Andres Onemar.
Peale eelnevate kuuluvad uude nõukogusse veel TTÜ dotsent Kostel Gerndorf, keskkonnaministri nõunik Karel Rüütli, Riigikogu liikmed Küllo Arjakas ja Rein Randver ning keskkonnaminister Villu Reiljan. Kolm viimast olid ka RMK eelmise nõukogu koosseisus.
“Käesoleva koosoleku põhjal tundub, et kõik nõukogu liikmed on huvitatud RMK stabiilsest arengust,” ütles Andres Onemar esimest istungit kokku võttes. “Arengukavale keskendutakse järgmisel koosolekul juulis ja keegi liikmetest ei avaldanud soovi RMK põhieesmärke muutma hakata.”RMK

Artiklile ei ole kommentaare
Teie nimi:
Teie e-mail:
Kommentaar:


15/11/2012
23/04/2012
23/04/2012
02/04/2012
19/04/2010
19/04/2010
18/12/2009Mis see on?
E-posti aadress:
Liitun:Lahkun: 
Serverit teenindab EENet