1/2008Roheliste Rattaretke"Kuidas elad, Virumaa?"eelinfo

Roheliste Rattaretk "Kuidas elad, Otepää?" 2005 - järelkaja

Rattaretke "Kuidas elad, Soome 2002?" pildid

Rattaretke "Kuidas elad, Ahvenamaa?" 2003 pildid.

Rattaretke "Kuidas elad, Alutaguse?" 2004 pildid.

Ajakirja Loodus talgud Leevres. Vaata pilte.

sõnumid
Keskkonnaministeerium hakkas väljastama keskkonnamärgiseid

Keskkonnaministeerium on välja töötanud keskkonnamärgised, millega tunnustab keskkonna vallas tehtud silmapaistvaid tegusid või projekte ning organisatsioonide saavutusi keskkonna alal.
Keskkonnaministeerium annab keskkonnamärgise välja kord aastas konkursil “Aasta keskkonnategu” aasta keskkonnategija, aasta keskkonnateo ja aasta keskkonnateokese peapreemia saajatele. Juhul kui peapreemia jääb välja andmata, läheb märgise kasutamise õigus üle esimese preemia saajale.
Keskkonnamärgise omanik võib seda kasutada oma plankidel, trükistel ja toodetel ning nende reklaamimisel. Keskkonnamärgise kasutamise aeg ei ole piiratud. Keskkonnaministeeriumil on õigus kontrollida märgise kasutamist ning mitteväärika käitumise puhul see ka ära võtta.
Esimesed kaheksa keskkonnamärgist said AS Triip, Väätsa prügila AS, Silbet AS, Tartu keskkonnahariduse keskus ja tema koostööpartner loodusharidusprojektis Peipsi koostöö keskus, MTÜ Matsalu Filmifestival, Elva lasteaed Murumuna ning Roosna-Alliku põhikooli noorteprojekt “Minu kodukoha allikaala korda!”. Ühtlasi otsustas keskkonnaministeerium väljastada keskkonnamärgised tagantjärele ka eelmise kolme aasta keskkonnateo konkursi peapreemia saajatele: laulu- ja tantsupeo sihtasutusele, Jaan Riisile ja Looduse Omnibussile, Põlva maavalitsusele ning Eesti koolimetsade ühendusele.
Keskkonnamärgisel on kujutatud stiliseeritud õunapuuõis, mis sümboliseerib rohelist keskkonda, värskust, jõudu ja uut energiat. Märgise on kujundanud ka keskkonnaministeeriumi sümboli “Ilmapuu” disaininud osaühing Identity.www.envir.ee
29/10/2012
18/10/2012
20/09/2012
20/09/2012
20/09/2012
20/09/2012
20/09/2012
Mis see on?
E-posti aadress:
Liitun:Lahkun: 
Serverit teenindab EENet