Otsime turundusjuhti

MTÜ Loodusajakiri võtab tööle täiskohaga turundusjuhi. Tööülesanne on meie ajakirjade Eesti Loodus, Eesti Mets, Horisont ja Gorizontõ Estonii tellijate, lugejate ja müüginumbrite suurendamine ja kogu sellega seotud turundustegevus ning reklaamimüük ajakirjadesse. Muu hulgas ka kodulehe, e-poe ja Facebooki-lehtede haldamine ja arendamine jm tegevus sotsiaalmeedias, osalemine messidel jm üritustel, turunduskampaaniate planeerimine ja korraldamine jms.

Vajalik: väga hea eesti keele ja suhtlemisoskus ning väga hea sotsiaalmeedia valdamine, iseseisev mõtlemine ja initsiatiivikus, valmisolek vajadusel töötada ka nädalavahetustel.

Kasuks tuleb: kogemus turunduse või kommunikatsiooni valdkonnas, autojuhiload, auto kasutamise võimalus, vene ja inglise keele oskus, mõne kujundus- ja fototöötlusprogrammi valdamine.

Töögraafik ja -koht on paindlik, võimalik kasutada kontorit Tallinnas või Tartus. Tööle asumine esimesel võimalusel. Kandideerimiseks tuleb esitada CV, nägemus meie ajakirjade turundamisest, palgasoov (bruto kuutasu) ja võimalik tööle asumise aeg. Kandideerimisavaldus tuleb saata hiljemalt 15. märtsil aadressil riho.kinks@loodusajakiri.ee.

Lisainfo samal aadressil või telefonil 508 6690. Meie tegevusest saad aimu veebilehelt www.loodusajakiri.ee ja ajakirjade Facebooki-lehtedelt.