Esileht Väljaanded Eesti Loodus Eesti Loodus toimetus

Eesti Loodus toimetus

Eesti_Loodus_logo

Otsi Eesti Looduse arhiivist:

Eesti Looduse toimetus

Toomas Kukk Peatoimetaja
tel 742 1143
E-post: toomas.kukk@loodusajakiri.ee
Juhan Javoiš toimetaja
tel 56610851
E-post: juhan.javois@loodusajakiri.ee
Helen Külvik toimetaja
E-post: helen.kylvik@loodusajakiri.ee
Katre Palo toimetaja
tel 742 1143
E-post: katre.palo@loodusajakiri.ee
Piret Pappel uudistetoimetaja (Eesti Loodus ja Uudistaja)
tel 5286826
E-post: piret.pappel@loodusajakiri.ee
Tiiu Rööp uudistetoimetaja (raadiosaade Loodusajakiri)
E-post: tiiu.roop@gmail.com
Monika Salo keeletoimetaja
tel 742 1186
E-post: monika.salo@loodusajakiri.ee
Raul Kask küljendaja
E-post: raul@ww.ee

Aadress: Baeri maja, Veski 4, 51005 Tartu
E-post: eestiloodus@loodusajakiri.ee


Väljaandja: MTÜ LOODUSAJAKIRI
Aadress: Endla 3, Tallinn 10122
Tellimine tel 610 4105
Toimetus tel 742 1143
E-post: loodusajakiri@loodusajakiri.ee

banner
banner