Tunnustus "Looduse raamatukogu" Antarktika-raamatule

Kuupäev:

Eile, 20. novembril anti Tallinnas Laululava ruumes üle riiklikud auhinnad 2014. aasta parimatele teaduse populariseerijatele. Väärt tunnustuse pälvis ka maikuus Horisondi raamatuna “Looduse raamatukogu” sarjas ilmutatud väljaanne “Imekaunis Antarktika. Pühendatud teadusele”. Kategoorias „Teaduse ja tehnoloogia populariseerimine trükisõna abil” tunnistati see raamat teise preemia vääriliseks. Palju õnne raamatu autorile, bioloog Enn Kaubile!

Kõnealune raamat on üle väga pika aja Eesti autori sulest pärinev raamat Antarktisest ja Antarktikast. Raamatu väljaandmist toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus.

“Looduse raamatukogu” sarjas on Horisondi raamatuna varem ilmunud veel Andrus Möldri “Riigita rahvad. Kaukaasia” ning Andi Hektori ja Kristjan Kannikese “Füüsika. Higgsi bosoni lugu”. Viimane neist – Higgsi bosoni lugu – tunnistati sama auhinna vääriliseks aasta tagasi.

Antarktika-raamat jõudis maikuus boonusena kõigi Horisondi tellijateni ja on jätkuvalt saadaval nii raamatupoodides kui ka e-poes www.loodusajakiri.ee nii paber- kui ka e-väljaandena, nagu ka ülejäänud “Looduse raamatukogu” raamatud.

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Teised artiklid

Horisondi kultuurilooline erinumber jõudis Austraaliasse

Rõõm on teada anda, et hiljutine Eesti kultuuriloolise arhiivi...

TEHNOKRAADI KROONIKAD | Aju-arvuti liidesed aitavad halvatutel suhelda ja liikuda

Tekst: ÜLAR ALLAS Ajaloo koidikust peale on otsitud võimalusi parandada...

Teise vooru auhinna sai Raimo Herkül 

Enigma tänavuse teise vooru ülesanded olid lihtsad. Iga ülesande...

Ilm ja eesti kirjandus

Tekst: AIN KALLIS Need ilmad on kodused. / Need on...