Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas saab ajakirju tellida? Ajakirjade tellimiseks on mitu võimalust. Tellimuse saab esitada meie e-poes ning koheselt pangalingiga ära tasuda. Võimalus on veel kirjutada e-kiri loodusajakiri@loodusajakiri.ee või helistada tööpäeviti toimetusse 610 4105. Ajakirju saab tellida ka postkontoritest. Tellimuse aegumisel saadetakse teile meeldetuletus, et tellimus hakkab lõppema ning seejärel on Teil tarvis esitada uus tellimus. Tellimus pikeneb automaatselt ainult e-arve püsimakse vormistanud tellijatel.

Kus ajakirju müüakse? Meie ajakirju levitab Lehepunkt. Lehepunkti kodulehelt on võimalik ajakirja järgi ka konkreetse kuu müügikohtasid näha. Eesti Looduse, Horisondi ja Eesti Metsa müügipunktid.

Väljaanne on saamata / saabunud väljaanne on rikutud. Teavita toimetust võimalikult kiiresti e-kirja teel loodusajakiri@loodusajakiri.ee või helista äripäeviti 610 4105.

Esitasin e-poest tellimuse juba eelmisel kuul, pole siiani ühtki ajakirja saanud. Järgmisel kuul ilmuv väljaanne jõuab Teieni juhul kui esitasite tellimuse hiljemalt 20. kuupäeval. Kõik pärast 20. kuupäeva esitatud tellimused jõustuvad ülejärgmisest kuust. Juhul kui ajakiri ilmub harvem, siis jõustub tellimus järgmisena ilmuvast ajakirjast. Ajakiri Eesti Loodus ilmub 11 korda aastas (ei ilmu juulikuus), Horisont ilmub 6 korda aastas (jaanuar, märts, mai, juuli, september, november), Eesti Mets ilmub 4 korda aastas (märts, juuni, september, detsember).

Tellisin e-poest plaadi / ajakirja / raamatu, kuid pole seda kätte saanud. E-poest esitatud tellimusi postitatakse 2-3 korda nädalas. Kui tellitud kauba kättesaamine on veninud üle nädala, võtke toimetusega ühendust e-kirja teel loodusajakiri@loodusajakiri.ee või helistage äripäeviti 610 4105.

Soovin e-poest ostetud asjadele ise järgi tulla. Tellitud kaubale on võimalik järgi tulla meie toimetustesse Tartus ja Tallinnas. Palume oma soovist ja tulekust ette teatada. Toimetuste kontaktid.

Olen huvitatud vanadest ajakirjanumbritest. Paberkandjal ilmunud ajakirju on võimalik meie toimetustest osta. Konkreetsetest numbritest ja aastakäikudest palume ette teatada loodusajakiri@loodusajakiri.ee. Eesti Looduse ajakirjad muutuvad digitaalselt tasuta allalaetavaks 6 kuud pärast ilmumist, Horisont ja Eesti Mets 12 kuud pärast ilmumist.

Soovin e-poest osta, kuid soovin arvet juriidilisele isikule. E-poes ostmisel on ostu sooritamisel võimalik arve vormistada ka juriidilisele isikule. Kui te ei soovi tasuda pangalingiga, tuleb valida „Tasun arvega“ ning arve saadetakse teie tellimuses kirjas olevale e-posti aadressile.

Tellisin ajakirja e-arve püsimakseteenusega, soovin tellimuse peatada. Teavita toimetust võimalikult kiiresti e-kirja teel loodusajakiri@loodusajakiri.ee või helista äripäeviti 610 4105. Pank kolmandaid osapooli püsimakse lepingu peatamisest ei teavita.

Soovin teie ajakirjale kaastöö esitada. Mis on kaastöö esitamise tingimused? Võta ühendust vastava ajakirja peatoimetajaga, tutvusta enda kaastöö teemat lühidalt. Kontaktid leiad siit.

Soovin teie ajakirjas reklaami avaldada. Võta ühendust reklaamijuhiga, kelle kontakti leiad siit.

Värsked artiklid

TUNNE LOODUST | Kas sisalik või vesilik?

Tekst: PIRET PAPPEL „Ja siis nägin täna veel sisalikku. Ta...

Kassikaku pesakohad vajavad kaitset

Sel kevadel valminud kassikaku kaitse tegevuskava seab järgneva viie...

TEHNOKRAADI KROONIKAD | Aju-arvuti liidesed aitavad halvatutel suhelda ja liikuda

Tekst: ÜLAR ALLAS Ajaloo koidikust peale on otsitud võimalusi parandada...

Ilm ja eesti kirjandus

Tekst: AIN KALLIS Need ilmad on kodused. / Need on...
reklaam