Kasutustingimused

Vormistades MTÜ Loodusajakirja väljaannete digilugemisõiguse, annate nõusoleku järgida meie kasutustingimusi:

  1. MTÜ-le Loodusajakiri (edaspidi: Loodusajakiri) kuuluval veebilehel www.loodusajakiri.ee ja selle alamlehtedel ilmuvad materjalid (artiklid, fotod, teabegraafika jms) on kaitstud autoriõigusega, mistõttu nende mis tahes volitamata kasutus võib rikkuda autorikaitse- ja kaubamärgiseadust ning nendega seotud õigusakte. Selleks et kasutada Loodusajakirja veebilehel avaldatud materjale (artiklid, fotod, joonised jms), tuleb küsida nõusolekut e-posti teel loodusajakiri@loodusajakiri.ee.
  2. Digilugemise püsitellimuse saab vormistada, kasutades oma e-postiaadressi, täisnime ja pangakaardi andmeid. Pärast vormistust tuleb e-postiaadressile tervituskiri. Üksikartikli ostu saab vormistada, kasutades oma täisnime ja pangakaardi andmeid. Makse sooritatakse ZlickPaywalli rakenduse kaudu.
  3. Tellimus on personaalne ehk seda võib kasutada üks inimene. Lugemisõigus on võimalik aktiveerida mitmes seades. Logides sisse mõne teise seadme kaudu, küsitakse püsitellijalt PIN-koodi: see saadetakse e-posti aadressile.
  4. Digilugemise püsitellimus pikeneb automaatselt igal kuul ja selle tagasimakseid ei tehta. Püsitellimuse ühe kuu periood on 30 kalendripäeva. Püsitellimuse saab igal ajal lõpetada, logides oma e-postiaadressiga Zlicki haldusesse veebilehel my.zlickpaywall.com.
  5. Loodusajakirjal on õigus muuta teenuse ülesandeid, kasutamise menüüd, piiranguid, toiminguid ja nendega seotud eeskirju, ilma et digilugemisõigusega kasutajaid selle eest varem hoiatataks.
  6. Loodusajakirjal on õigus muuta digilugemisõiguse tasusid, andes sellest enne teada.
  7. Loodusajakirjal on õigus muuta siinseid kasutustingimusi. Juhul kui te ei nõustu kasutustingimustega, tuleb digilugemisõigusest loobuda.
  8. Paberlehe tellijatele ei laiene õigus lugeda veebisisu.

Küsimuste korral pöörduge e-posti aadressil loodusajakiri@loodusajakiri.ee.

Tutvu ka Zlicki korduma kippuvate küsimustega.

Tutvu ka Loodusajakirja portaali isikuandmete töötluse põhimõtetega.

Värsked artiklid

RAJAKAAMERA LOOD | Nugise-emand käis saagijahil

Sedapuhku vahendan rajakaamerasilma kaudu emanugise tegemisi. Täpsemalt saame aimu,...

Eesti Looduse õppekäik: elurikkuse laegas – uus Sõrve kaitseala

Ajakiri Eesti Loodus kutsub looduskaitsekuul matkale! Tule laupäeval, 25.05...

Kutsume vestlusõhtule!

Koostöös Eesti loodusuurijate seltsiga kutsume teid taas vestlusõhtule, mis...

Võnnu kihelkond – suur ja mitmekesine

Võib liialduseta öelda, et enamjagu eestlasi on käinud Võnnu...
reklaam