Eesti Looduse fotovõistlus
1/2010artiklid
Metsandustöötajate talimängud peetud

Veebruari keskel osales talimängudel ligi kolmsada metsandustöötajat. Omavahel võrdlesid võimeid nii üksikvõistlejad kui ka meeskonnad. Meeskondliku üldvõidu sai RMK Kirde regiooni võistkond.

Metsandustöötajad kogunesid 11. ja 12. veebruaril Kääriku puhkeja spordikeskusse, et taas selgitada välja talivõistluste parimad. Võistlusalad olid suusatamine, male, kabe, lauatennis, bridzh, koroona ja korvpall. Lisaalana, mis siiski ei kuulunud meeskondliku arvestuse sekka, sai mõõtu võtta ka ülilõbusas ja üllatusterohkes reesõidus.
Üldvõidu sai RMK Kirde regiooni võistkond, auväärse teise koha pälvis Eesti erametsaliit ning kolmandale kohale tuli RMK Lõuna regiooni meeskond. Erametsaliidu võistlejate leidmise ja registreerimise eest kandis tänavu hoolt Hiiumaa tugiisik ja Hiiumaa metsaseltsi juht Aira Toss. „Meil läks veel paremini kui möödunud korral ja järgmisel aastal läheme kindlasti jälle! Mina annan juba ette lubaduse, et võtan organiseerimise vabatahtlikult enda peale, sest see kogemus oli ainult rõõme pakkuv,” rääkis Aira vahetult pärast võistlusi.
„Erametsaomanike edukas esinemine lisab kindlasti metsasektorile värvi ja toob esile ka erametsaomanikud kui huvirühma. See on väga oluline, sest mida rohkem erametsaomanikud metsasektori tegemistes osalevad, seda enam nendega ka arvestatakse ning on suurem võimalus kaasa rääkida,” rõõmustas talimängud korraldanud Eesti metsaseltsi president Heiki Hepner erametsaomanike aktiivsuse üle. Hepner lisas, et kindlasti annavad sellised üritused ka hea põhjuse kohtuda vanade kolleegide, sõprade ja tuttavatega, eriti kui igapäevane elutempo seda kuigi tihti ei võimalda. Meeskondlikult võistles 12 ettevõtet ja organisatsiooni: Eesti erametsaliit, RMK (neli regiooni ehk neli võistkonda), AS Liimpuit, UPM-Kymmene, Eesti maaülikool ja metsaüliõpilaste selts, Metsäliitto Eesti AS, keskkonnaamet, metsakaitse- ja metsauuenduskeskus ning keskkonnaministeeriumi metsaosakond.
Võistluste täielikke protokolle saab lugeda Eesti metsaseltsi kodulehelt www.metsaselts.ee.Heiki Hepner, Eesti metsaseltsi president

Loe kommentaare (1)
Teie nimi:
Teie e-mail:
Kommentaar:


15/11/2012
23/04/2012
23/04/2012
02/04/2012
19/04/2010
19/04/2010
18/12/2009Mis see on?
E-posti aadress:
Liitun:Lahkun: 
Serverit teenindab EENet