Laia temaatikaga loodusajakiri kõige suuremale loodushuviliste ringile.
Tutvustab põnevalt loodust, selles reisimist ja selle uurimist.
Matkakaardid juhivad huvilise Eesti eri paikadesse.

Viimati ilmus:

13.01 kl 18 – Roheliste rattaretked 25, Elgula ja Kikase õhtu

Esmaspäeval 13.01.2014 kell 18.00 on Eesti Rahvusraamatukogus Loodusõhtu, kus meenutame eredamaid hetki roheliste rattaretkede ajaloost ja vaatame filme ning pilte. Üles astuvad rattaretkede korraldajad Valdur Lahtvee, Aarne Valmis ja Peep Veedla. Kohal on ka rattaretkede idee autoreid Tiit Hunt. Sõna saab teadusajakirjanik Tiit Kändler Laulab rattaretkede lemmik Jaan Elgula ansamblist Justament. ……»

10/01/2014 Looduse raamatukoguLoodusesõberVäljaanded

Hundisõbrad – kas leidub veel pilte?

Fotovõistlus “Susi ja tema tegemised” hakkab otsi kokku tõmbama. Veel kolm päeva ootame teilt pildilisa, siis lööme võistluse lukku. Pühapäevasel Hundiaasta lõpusündmusel Estonia kontserdisaalis hõigatakse pärjatud autorite nimed ka välja ja jagatakse auhindu. Fotosid saab üles laadida leheküljel Looduskalender.ee kuni selle kolmapäevani, 11.12.2013. Fotovõistluse korraldajate nimel Mats Kangur. mats@loodusesober.ee

09/12/2013 Loodusesõber

Algab energiasäästu koolivõistlus

Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK SA) kutsub koole osalema 2012. aasta energiasäästunädala koolikonkursil „Energiasäästunädal SINU KOOLIS” ning korraldama 29. porikuust kuni 9. kooljakuuni tegevusi, ……»

18/10/2012 Loodusesõber