Laia temaatikaga loodusajakiri kõige suuremale loodushuviliste ringile.
Tutvustab põnevalt loodust, selles reisimist ja selle uurimist.
Matkakaardid juhivad huvilise Eesti eri paikadesse.

Lugejate pildid:

Saatke meile pilte!
Ootame teie tabamusi loodusest, mida ka teistega jagada tahate. Fotole lisage mõnelauseline tekst, millal ja kus on klõps tehtud ning mis pildil toimub. Kui te pole päris kindel, mis fotol on jäädvustatud, võite meile ka vastavasisulise küsimuse esitada. Ikka julget pealehakkamist! Avaldame kõik ülesvõtted oma kodulehel ning põnevamad ka ajakirjas.
Ootame pilte aadressil ulvar@loodusajakiri.ee

Viimati ilmus:

Ilmus Looduse raamatukogu uus hundiraamat “HUNT”

Terve see aasta on ajakiri Loodusesõber kogunud lugusid matkajate kohtumisest kriimuga, fotograafide värskeid pilte ja teadlaste artikleid, mis ilmusid Looduse raamatukogu raamatus ”HUNT”. Värskelt ilmunud hundiraamatut tutvustab Peep Männil esmaspäeval 10.11.14 kl 7.15 Terevisooni saates (ETV). Raamatu kaante vahelt leiab vastuse, kas esivanemate teadmine hundi tähtsusest meie metsades on eestlaste mõtteviisis säilinud. Raamat õpetab ……»

 Eesti Mets, Loodusesõber

29. juuni avatakse Sagadi metsamuuseumis näitus “Päevaliblikad ja mets”

Pühapäeval, 29. juunil kell 12 avatakse Sagadi mõisas asuvas metsamuuseumis Urmas Tartese näitus „Päevaliblikad ja mets” ning ühtlasi esitletakse Erki Õunapiga kahasse koostatud raamatut „Eesti päevaliblikad”. „Raamatu eesmärk on tutvustada kõiki Eestis elavaid päevaliblikate liike, nende elukäiku ja elupaiku ning olla teejuhiks nende eriliselt kaunite loomade tundmaõppimisel. Raamatust leiab ka ……»

 Eesti Mets, Loodusesõber