Laia temaatikaga loodusajakiri kõige suuremale loodushuviliste ringile.
Tutvustab põnevalt loodust, selles reisimist ja selle uurimist.
Matkakaardid juhivad huvilise Eesti eri paikadesse.

Lugejate pildid:

Saatke meile pilte!
Ootame teie tabamusi loodusest, mida ka teistega jagada tahate. Fotole lisage mõnelauseline tekst, millal ja kus on klõps tehtud ning mis pildil toimub. Kui te pole päris kindel, mis fotol on jäädvustatud, võite meile ka vastavasisulise küsimuse esitada. Ikka julget pealehakkamist! Avaldame kõik ülesvõtted oma kodulehel ning põnevamad ka ajakirjas.
Ootame pilte aadressil ulvar@loodusajakiri.ee

Viimati ilmus:

Ajakirja Loodusesõber viimane number

  Detsembris 2015 jõuab tellijate postkasti ja müügilettidele ajakirja Loodusesõber viimane number. Järgmiseks, 2016. aastaks tellimusi enam vastu ei võeta. Laia temaatikaga ajakiri Loodusesõber on pakkunud lugemist kõige suuremale loodushuviliste ringile, kuid järgmisel aastal ei pea Keskkonnainvesteeringute Keskus enam vajalikuks ajakirja toetada ning MTÜ Loodusajakiri on otsustanud ajakirja väljaandmise lõpetada. ……»

 Loodusesõber, Väljaanded

Sagro kurgid kasvavad biotõrje peal

Hea kevadine uudis kurgisõpradele. Suurtootja Sagro, kes kasvatab kurke ja tomateid kevad-suvisel perioodil, on sellest aastast kurgikasvatamisel loobunud keemiliste taimekaitsevahendite kasutamisest. Taimed kasvavad küll kivivilla peal,ent keemilist tõrjet asendavad liimpüünised, kahjurite looduslikud vaenlased ja mikroorganismid. Koostööd tehakse biotõrje alal laia kogemustepagasiga Soome ja Belgia ettevõttega. Praegu toimetavad poolehektarilisel katmikalal kahte ……»

 Loodusesõber

Tule külasta loodusajakirju Maamessil!

Alanud on järjekordne Maamess! Tartu Maamessil leiab igaüks midagi põnevat. On aiandushall, toiduhall, tehnikahuvilistele on väljapanek uuematest põllu- ja metsamasinatest, toimuvad erinevad töötoad, samuti leiad messilt loodusajakirjad Eesti Looduse, Loodusesõbra, Horisondi ja Eesti Metsa ja mitmeid lisa väljaandeid! Kutsume kõiki osalema ja osa saama erinevatest sooduspakkumistest! MTÜ Loodusajakiri asub Messi ……»

 Eesti Mets, Loodusesõber