Eesti Looduse fotovõistlus
1/2007Siit metsast
RMK sai juhatuse ja uue nõukogu esimehe

Riigimetsa majandamise keskuse (RMK) nõukogu kinnitas oma 13. veebruari koosolekul juhatuse esimehe Ülo Viilupi ettepanekul ametisse juhatuse liikmed ja määras nende vastutusvaldkonnad. Aasta algusest jõustunud uue metsaseaduse järgi on RMK-l kolmeliikmeline juhatus, mis astus ametisse 15. veebruaril.
Juhatuse liikmeks metsakasutuse valdkonnas kinnitati RMK senine metsamajandusdirektor Raivo Võlli. Peale metsade majandamise puidu saamise eesmärgil jääb edaspidi tema vastutusalasse ka puhke- ja jahimajanduse korraldus. Juhatuse liikmeks metsakasvatuse valdkonnas kinnitati RMK nõukogu senine esimees, keskkonnaministeeriumi looduskaitse ja metsanduse senine asekantsler Olav Etverk. Tema hallata on taimlamajandus, metsauuendus ja -korraldus ning maastiku-, pärandkultuuriobjektide ja kaitstavate loodusobjektide hoiu korraldus.
RMK nõukogu uueks esimeheks valiti senine aseesimees, EMÜ professor ja teaduste akadeemia looduskaitsekomisjoni esimees Urmas Tartes. Uue aseesimehe valimine otsustatakse tõenäoliselt järgmisel koosolekul märtsi lõpus. Peale eelnevate kuuluvad nõukogusse veel keskkonnaminister Rein Randver, TÜ dotsent Kostel Gerndorf, keskkonnaministri nõunik Karel Rüütli, keskkonnaministeeriumi metsaosakonna juhataja kohusetäitja Marku Lamp, riigikogu liikmed Villu Reiljan ja Küllo Arjakas, metsakaitse- ja metsauuenduskeskuse direktor Kalle Karoles ning rahandusministeeriumi riigieelarve osakonna juhataja Ivar Sikk.RMK

Artiklile ei ole kommentaare
Teie nimi:
Teie e-mail:
Kommentaar:


15/11/2012
23/04/2012
23/04/2012
02/04/2012
19/04/2010
19/04/2010
18/12/2009Mis see on?
E-posti aadress:
Liitun:Lahkun: 
Serverit teenindab EENet