Eesti Looduse veebruarikuu nuputamised noortele

Kuupäev:

Eesti Looduse veebruarinumbri noorteküljel kutsume taas mõistatama: sel korral pakume kaht sõnamängu. Nuputamiskülje leiab ka käesoleva teate juurest (vaata allpool).

Vastuseid ootame hiljemalt 19. veebruariks aadressil mikroskoop@loodusajakiri.ee või paberkirjaga meie toimetusse Veski 4, Tartu 51005. Kirja teemaks märkige „Mikroskoop“.
Auhinnaraamat kirjastuselt Varrak loositakse välja kõigi kuni 16-aastaste vahel, kelle  vastused on õiged. Lisa alati oma vanus, muidu loosimisel osaleda ei saa!
Õiged vastused ja auhinnasaaja anname teada järgmises numbris.

NB! Noorteküljele ootame ka teie loodusfotosid!

Ootame huvitavaid ja kauneid fotosid kuni 16-aastastelt noortelt. Oma tehtud loodusfoto läkita aadressil mikroskoop@loodusajakiri.ee. Valiku saadetud piltidest teeb ajakirja toimetus. Saates meile loodusfoto, tasub avaldamise korral olla valmis kirjutama lühikese kirjelduse (umbes 500‒600 tähemärki) selle kohta, kuidas pilt on sündinud.

EL18_02_mikroskoop

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Artiklid tellijatele

Inimaru tehisaru ajastul

Horisondi uues artiklisarjas „Aru ja tehisaru“ vaatame, mis on tehisaru, , mida see suudab, kuidas tehisaru kasutada ja millised riskid on sellega seotud.

PALVERÄNDURITE JÄLGEDEL | Kas vagamees, rüütel, sant või seikleja? Keskaegsete palverändurite kirju maailm

Märtsi alguses avatakse Niguliste muuseumis näitus liivimaalaste keskaegsetest palverändudest, keskendudes Eestist ja Lätist päevavalgele tulnud arheoloogilistele leidudele. Näituse puhul ilmub tänavu Horisondis mitu teemakohast artiklit.

HARAKALE HAIGUS | Verevoolus päratissoolest

Tekst: Ken Kalling Nii nimetas Friedrich Reinhold Kreutzwald hemorroide. Kuigi...

MAA, ILM JA MÕNDA | Ilm, taevas ja põrgu

Eestlased on alati ihanud sooja. Ka sepp Ivan Orav olevat rahul põrgu kliimaga.