Tule digilugejaks!

Valmis on saanud uuenenud, ajakohasemate võimalustega Loodusajakirja-veebileht. See võimaldab huvilistel lugeda Eesti Loodust ja Horisonti digitaalselt ja ühe artikli kaupa: vormistada saab nii digilugemise püsitellimuse kui ka osta ligipääsu ainult ühele huvipakkuvale artiklile. Tasulised artiklid on portaalis tähistatud märkega „Tellijale“.

Digilugeja püsitellimus

Eesti Looduse ja Horisondi ehk portaali loodusajakiri.ee digilugemisõiguse saab esimeseks kuuks osta 1 euro eest, alatest teisest kuust on tasu 2 eur/kuu.

Selleks et oma digilugemisõigus vormistada igakuise püsimaksena, täida allolev tellimisvorm (sama avaneb ka iga tasulise artikli juures): täida „Maksa kaardiga“ nupu alt avanevad andmeväljad (e-posti aadress, ees- ja perekonnanimi, pangakaardi andmed *). Maksete haldamiseks kasutame Zlicki rakendust, mistõttu luuakse automaatselt konto Zlicki haldusesse. Kaardimakse puhul läheb tasu igal kuul maha pangakontolt.
Kui püsitellimus on vormistatud, saabub e-postiaadressile Zlicki haldusest tervituskiri ning ühtlasi saabki kohe täismahus artikleid lugeda. Kui kasutate mitut seadet, tuleb teisest seadmest valida Olen juba tellija, sisestada e-postiaadress ning seejärel e-postkasti saadetud PIN-kood. Digilugemise püsitellimus pikeneb automaatselt igal kuul ja selle tagasimakseid ei tehta. Ühe kuu periood hõlmab 30 kalendripäeva.
Tellimuse saab ise tühistada, logides oma e-postiaadressiga sisse veebilehele my.zlickpaywall.com või teatades soovist meie e-postiaadressile loodusajakiri@loodusajakiri.ee.

Üksikartikli ost

Üksikartikli lugemise õigus maksab 1,49 eurot.

Nendel, kes soovivad ligipääsu ainult ühele huvipakkuvale artiklile, tuleb loo juures valida „ühekordne ost“. Seejärel tuleb sisestada ees- ja perekonnanimi ning oma pangakaardi * andmed. Ühekordse ostu korral saab artiklit lugeda vaid sellest seadmest, kust ligipääs kirjutisele on vormistatud.

* Veebis kaardiga maksmiseks ei ole üldjuhul vaja krediitkaarti, sobib ka uuem pangakaart. Kui kaart siiski ei toimi, tasub pöörduda panga poole ning uurida, miks kaart veebiostudeks ei sobi.

Viimased artiklid

Teised artiklid