Loodusloovusfestival ootab häid mõtteid

Kuupäev:

Foto: Erik Karits

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 on avatud! Kuni 1. märtsini saavad huvilised ja kaaskorraldajad esitada festivali programmi oma tegevusplaane. Loodusloovusfestivali veebikohtumine toimub 1. veebruaril.

Põhiprogrammi kuuluv Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestival toimub 5.–15. juunini. Kümne päeva jooksul keskendub festivali programm nii loodushariduslikele kui ka loodusest inspireeritud loovsündmustele.

Kuni 1. märtsini on oodatud kõik huvilised kaasa rääkima festivali programmi kujunemisele ja esitama oma koostöö ideed ja tegevusplaanid. Oodatud on tegevused, mis on seotud näiteks loodushoiu, looduses
liikumise, keskkonnasäästliku eluviisi ja elurikkuse tundmaõppimisega.

Sel neljapäeval, 1. veebruaril toimub veebikohtumine kaaskorraldajatele, kuhu on oodatud varasemad ja uued
koostööpartnerid. Kohtumisel tutvustab festivali projektijuht Kaarin Hein juunis toimuva festivali üldkorraldust ning Tartu ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia planeeritud sündmuste ajakava.
Kohtumine on jätk detsembris toimunud avakoosolekule, kuid oodatud on ka uued liitujad. Link veebikohtumisele Teamsis: kohtumise ID on 385 384 589 557 ja sisenemise kood ZSFV9Q.

Oma idee ja tegevusplaani saab esitada täites vormi. Palume kirja panna esialgse plaani sündmus(t)e kirjelduse ja toimumise ajaga. Tegevusplaane ootame kuni 1. märtsini. Link vormile:
https://forms.gle/B4BDY5ysQ4NkZeDcA

Loodusfestivali peakorraldaja on Tartu ülikooli loodusmuuseum ja
botaanikaaed, festivali partner on SA Tartu 2024. Loodusvaatluste maratoni toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisateave:

Kaarin Hein

projektijuht

kaarin.hein@ut.ee

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Artiklid tellijatele

Rändlinnud saabuvad!

Teostus: Andrei Kupjanski / Loodusajakiri

Maastikugeneetika

Teostus: Andrei Kupjanski / Loodusajakiri

Inimaru tehisaru ajastul

Horisondi uues artiklisarjas „Aru ja tehisaru“ vaatame, mis on tehisaru, , mida see suudab, kuidas tehisaru kasutada ja millised riskid on sellega seotud.

PALVERÄNDURITE JÄLGEDEL | Kas vagamees, rüütel, sant või seikleja? Keskaegsete palverändurite kirju maailm

Märtsi alguses avatakse Niguliste muuseumis näitus liivimaalaste keskaegsetest palverändudest, keskendudes Eestist ja Lätist päevavalgele tulnud arheoloogilistele leidudele. Näituse puhul ilmub tänavu Horisondis mitu teemakohast artiklit.