Tuul Sepp ja Veljo Runnel räägivad Tartu elurikkusest

Kuupäev:

Tartu kesklinna droonifoto
Tartu kesklinn droonilt nähtuna Foto: Sillerkiil / Wikimedia Commons

Kolmapäeval, 9. augustil toimub Supilinna kiigeplatsil Ott Leplandi Emajõe suvekontsert ning enne seda arutlevad loomaökoloog Tuul Sepp ja bioloog Veljo Runnel linna elurikkuse üle.

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia taskuhääling „Rukkirääk“ on tegutsenud juba teist hooaega ning käsitletud on erinevaid loodust puudutavaid teemasid. Sel korral räägime Tartu linna elurikkusest ja urbanLIFEcircles projektist, mille eesmärk on tõsta elurikkust linnas, luua omavahel ühendatud rohealade võrgustik, leevendada kliimamuutustest tulenevat mõju ning luua hea elukeskkond kõigile. Projekti käigus töötatakse välja parimad praktikad, mida saavad tulevikus eeskujuks võtta ka teised linnad.

Taskuhäälingu „Rukkirääk“ avalik salvestus koos projektiga seotud osaliste Tuul Sepa ja Veljo Runneliga toimub kolmapäeval, 9. augustil kell 19 Supilinna kiigeplatsil. Salvestus kestab 45 minutit ja osavõtt on tasuta. Kohapeale ootame kõiki huvilisi, keda kõnetab Tartu linna elurikkus. Salvestuse lõppedes kell 20 esineb Ott Lepland.

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Artiklid tellijatele

TUNNE LOODUST | Kas sisalik või vesilik?

Tekst: PIRET PAPPEL „Ja siis nägin täna veel sisalikku. Ta...

TEHNOKRAADI KROONIKAD | Aju-arvuti liidesed aitavad halvatutel suhelda ja liikuda

Tekst: ÜLAR ALLAS Ajaloo koidikust peale on otsitud võimalusi parandada...

Ilm ja eesti kirjandus

Tekst: AIN KALLIS Need ilmad on kodused. / Need on...