Neli põhjust tellida digiajakirju

Kuupäev:

 

Meie loodus- ja teadusajakirju on nüüdsest võimalik tellida ka e-ajakirjana. Esitades digiajakirja tellimuse, saad ostuga kaasa viimati ilmunud ajakirja. Meie toimetajad põhjendavad, miks tasub lugeda digiajakirju.

1. Digiajakiri jõuab sinu e-postkasti palju varem kui paberajakiri müügilettidele. Sageli kuni viis päeva varem. Nii on sinul uudised ja põnevad lood enne teisi läbi loetud.

2. Digiajakirjade soetamiseks ei pea kodust välja minema. Piisab sellest, et avad oma arvuti ja sooritad e-poes ostu. E-pood on kogu aeg lahti. Digiajakirjade tellimus on soodsam kui paberajakirjadel.

3. Lugeda ajakirju ekraanilt on keskkonnahoidlikum. Ajakirja trükkimine ja laialikandmine nõuab palju ressursse, mida digiajakirjade puhul ei pea kulutama.

4. Digiajakirjade hunnik ei lähe kunagi ümber ja sa ei pea nende pealt tolmu pühkima.

Esitades digiajakirja tellimuse hiljemalt 18.12.2016, osaled loosimises, mille auhindadeks on kodumaised mahetooted http://bit.ly/2fEsbov.

Paberkandjal ajakirjade tellimusega ei kaasne ligipääsu digiajakirjade lugemise võimalusele.

 

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Teised artiklid

Inimaru tehisaru ajastul

Horisondi uues artiklisarjas „Aru ja tehisaru“ vaatame, mis on tehisaru, , mida see suudab, kuidas tehisaru kasutada ja millised riskid on sellega seotud.

Registreeru teoreetilise bioloogia kevadkooli!

Poolesajas teoreetilise bioloogia kevadkool „Bioloogilise mõtte areng“ ootab huvilisi. 26.–28....

PALVERÄNDURITE JÄLGEDEL | Kas vagamees, rüütel, sant või seikleja? Keskaegsete palverändurite kirju maailm

Märtsi alguses avatakse Niguliste muuseumis näitus liivimaalaste keskaegsetest palverändudest, keskendudes Eestist ja Lätist päevavalgele tulnud arheoloogilistele leidudele. Näituse puhul ilmub tänavu Horisondis mitu teemakohast artiklit.

HARAKALE HAIGUS | Verevoolus päratissoolest

Tekst: Ken Kalling Nii nimetas Friedrich Reinhold Kreutzwald hemorroide. Kuigi...