Telli ajakirjad ja võida maitsvaid auhindu!

Kuupäev:

Loodusvagi_combo
Loodusväe piparkoogid, kukeseened, astelpajusinep, mustikamesi

Kui vormistad loodus- ja teadusajakirjade Eesti Loodus, Horisont või Eesti Mets tellimuse enne 18.12.2016, võid võita ajakirjade kõrvale Loodusväe mahetooteid või Põhjala Teetalu teed.

Kõik, kes vormistavad ajavahemikul 1.11.–18.12.2016 vähemalt 6 kuu tellimuse, osalevad maitsvate auhindade loosimises. Iga nädala teisipäeval loosime kõigi nädala jooksul tellimuse esitanute vahel välja 5 pakki Põhjala Teetalu teed.

Kõigi kampaania jooksul tellimuse esitanute hulgast selgub 19. detsembril 10 õnnelikku, kes saavad ajakirjade kõrvale nautida Loodusväe eestimaiseid mahetooteid. Kinkepakist leiab hõrgud tatrajahust piparkoogid (120 g), metsamee mustikaga (300 g), astelpajusinepi (180 ml) ja marineeritud kukeseened (200 g). Kinkepaki väärtus on 23 eurot.

Võitjate nimed avaldame Eesti Looduse, Horisondi ja Eesti Metsa FB-lehel ning meie kodulehel 8.11, 15.11, 22.11, 29.11, 6.12, 13.12 ja 19.12. Võitjatega võetakse ühendust ja auhinnad saadetakse võitja soovitud aadressile.

Loosimises osalevad tellimused, mille algusaeg on 1.12.2016, 1.01.2017 või hiljemalt 1.02.2017 ja mille eest on loosimise hetkeks tasutud.

Esita tellimus meie e-poe kaudu või saada e-kiri loodusajakiri@loodusajakiri.ee. Uudisena on nüüdsest võimalik tellida ka digiajakirju!

VÕITJAD:

8.11. Põhjala Teetalu tee Helesinine Laguun: Kalle Kiiranen, Reigo Roasto, Meelis Lilleleht, Epp Joala, Merle Rips.

15.11. Põhjala Teetalu tee Helesinine Laguun: Neeme Otstavel, Lauri Linask, Peep Tobreluts, Kairi Viirlaid, Andres Kits.

22.11. Põhjala Teetalu tee Helesinine Laguun: Peedu Saar, Arvo Teekel, Kairi Puur, Enn Kaup, Ants Kangur.

29.11. Põhjala Teetalu tee Helesinine Laguun: Mall Hiiemäe, Alari Talv, Kalmer Marimaa, Siimu Sade, Viive Kiis.

6.12. Põhjala Teetalu tee Helesinine Laguun: Ülo Tamm, Peep Veedla, Malle Karoles, Jüri Ramst, Toomas Kilgas. 

13.12. Põhjala Teetalu tee Helesinine Laguun: Riin Viigupuu, Hannes Tammet, Pilvi Ailt, Leho Ainsaar, Aita Luts.

19.12. Mahetoodete kinkepakk OÜ-lt Loodusvägi. Kinkepakis on mahe metsamesi mustikaga, tatrajahust piparkoogid, mahe astelpajusinep, marineeritud kukeseened. Kinkepaki saajad: Viivi Older, Renate Pajusalu, Kadri Roosalu, Alar Karin, Luise Puu, Rein Bötcher, Ene Kekkonen, Taimi Pärnamägi, Riina Aume, Kairi Viirlaid.

Võitjatega võetakse ühendust.

 

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Teised artiklid

Inimaru tehisaru ajastul

Horisondi uues artiklisarjas „Aru ja tehisaru“ vaatame, mis on tehisaru, , mida see suudab, kuidas tehisaru kasutada ja millised riskid on sellega seotud.

Registreeru teoreetilise bioloogia kevadkooli!

Poolesajas teoreetilise bioloogia kevadkool „Bioloogilise mõtte areng“ ootab huvilisi. 26.–28....

PALVERÄNDURITE JÄLGEDEL | Kas vagamees, rüütel, sant või seikleja? Keskaegsete palverändurite kirju maailm

Märtsi alguses avatakse Niguliste muuseumis näitus liivimaalaste keskaegsetest palverändudest, keskendudes Eestist ja Lätist päevavalgele tulnud arheoloogilistele leidudele. Näituse puhul ilmub tänavu Horisondis mitu teemakohast artiklit.

HARAKALE HAIGUS | Verevoolus päratissoolest

Tekst: Ken Kalling Nii nimetas Friedrich Reinhold Kreutzwald hemorroide. Kuigi...