Eesti Metsa väljaandja vahetub

Kuupäev:

Riigihanke tulemuse järgi vahetub ajakirja Eesti Mets väljaandja ja MTÜ Loodusajakiri seda ajakirja järgmise kahe aasta jooksul enam välja ei anna. Võtame võimalikult kiiresti kõigi Eesti Metsa tellijatega ühendust, et edasises kokku leppida. Lisateavet saab vajadusel meie telefonil 610 4105 ja e-postil loodusajakiri@loodusajakiri.ee.

Täname südamest Eesti Metsa seniseid peatoimetajaid Hendrik Relvet ja Kristiina Viironit, kes tegid sellest ajakirjast kõige tasakaalukama ja usaldusväärsema metsa ja metsanduse teemasid kajastava väljaande. Samuti täname kõiki kaastoimetajaid, autoreid, fotograafe, keeletoimetajaid, kujundajaid ja teisi, kes on väärika ajakirja ilmumisele kaasa aidanud.

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Teised artiklid

Inimaru tehisaru ajastul

Horisondi uues artiklisarjas „Aru ja tehisaru“ vaatame, mis on tehisaru, , mida see suudab, kuidas tehisaru kasutada ja millised riskid on sellega seotud.

Registreeru teoreetilise bioloogia kevadkooli!

Poolesajas teoreetilise bioloogia kevadkool „Bioloogilise mõtte areng“ ootab huvilisi. 26.–28....

PALVERÄNDURITE JÄLGEDEL | Kas vagamees, rüütel, sant või seikleja? Keskaegsete palverändurite kirju maailm

Märtsi alguses avatakse Niguliste muuseumis näitus liivimaalaste keskaegsetest palverändudest, keskendudes Eestist ja Lätist päevavalgele tulnud arheoloogilistele leidudele. Näituse puhul ilmub tänavu Horisondis mitu teemakohast artiklit.

HARAKALE HAIGUS | Verevoolus päratissoolest

Tekst: Ken Kalling Nii nimetas Friedrich Reinhold Kreutzwald hemorroide. Kuigi...