Hülgenäitus üleval veel selle kuu lõpuni.

Kuupäev:

RMK peahoone aatriumis väljas olevat hülgenäitust saab külastada Märtsi lõpuni.
Fotonäitus “Kaks meest, kaks hüljest” on sõpradest fotograafide Jarek Jõepera ja Kaido Haageni ühisnäitus, kus näeme meie kahte hüljest, viigrit ja halli.

RMK peahoone asub Tallinnas, Toompuiestee 24. Maja on lahti tööpäevadel kella 17-ni.

Näituse autorid, fotograafid Jarek Jõepera ja Kaido Haagen arutamas halllhülge pojaga foto ees koos hülgeuurija Ivar Jüssiga (keskel).
Näituse autorid, fotograafid Jarek Jõepera ja Kaido Haagen arutamas hallhülge pojaga foto ees koos hülgeuurija Ivar Jüssiga (keskel).

RMK juhatuse esimees Aigar Kallas, näituse üks autoritest, fotograaf Jarek Jõepera ja Looduskalendri vedaja Gennadi Skromnov.
RMK juhatuse esimees Aigar Kallas, näituse üks autoritest, fotograaf Jarek Jõepera ja Looduskalendri vedaja Gennadi Skromnov.

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Teised artiklid

Enigma 2026 teise vooru kokkuvõte

Eelmise vooru auhind Arvo Jägelile Selle aasta teises Enigma-voorus tuli...

Eesti Looduse 27. fotovõistlus

Ajakiri Eesti Loodus korraldab tänavu 27. fotovõistluse. Tegu on...

Meie võrratud puisniidud

Teostus: Andrei Kupjanski / Loodusajakiri