MTÜ Loodusajakiri sai uue tegevjuhi

Kuupäev:

MTÜ Loodusajakirja asus märtsi algusest juhtima Katre Palo. Ta on alates 2004. aastast olnud ajakirja Eesti Loodus toimetaja ning töötanud ka Rõuge vallavalitsuse kommunikatsioonispetsialistina. Tegevjuhi ameti kõrval jätkab Katre Eesti Looduses toimetajatööd.
MTÜ Loodusajakirja juhatuse liikme ja Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kuke sõnul oli uue tegevjuhi kohale mitu head kandidaati ning valik polnudki lihtne. „Katre Palo on Eesti Looduse kauaaegse toimetajana tuttav meie kirjastuse tööga. Tegevjuhile tuleb kindlasti kasuks ka toimetamise hea tundmine. Kahju muidugi, et Katre ise saab seda tööd edaspidi vähem teha, kuid kindlasti on ta sama tugev ka tegevjuhina,“ lausus Toomas Kukk.
Katre Palo sõnul on Loodusajakirja sihid ja eelseisvad ülesanded jäänud üldjuhul samaks nagu varemgi. „Kuidas segasevõitu ja pidevalt muutuvas ühiskonnas jõuda uute lugejate südamesse, kaotamata neid, kes on meiega olnud aastaid. Väljaanded Horisont ja Eesti Loodus on leidnud oma tugevad küljed ning hoidnud neid: pakume usaldusväärset ja teaduspõhist lugemisvara. Nende väärtuste najal liigume ka edasi,“ ütles Katre Palo. Ta lisas: „Et olla lugejale veelgi paremini kättesaadav, on meil loomisjärgus ajakohasem veebileht. Peagi saab ajakirjalugusid lugeda meie uuest portaalist. Ent juba uuel nädalal jõuab tellijate kätte ja poelettidele uue kujundusega Eesti Loodus.“ 2001. aastal asutatud MTÜ Loodusajakiri annab välja ajakirju Eesti Loodus ja Horisont; igal nädalal on Kuku raadio eetris saade „Loodusajakiri“. Varem on MTÜ välja andnud ka ajakirju Eesti Mets, Loodusesõber ja Gorizontõ Estonii, raamatusarju „Looduse raamatukogu“ ning „Lehed ja tähed“, loodushäälte heliplaate, nutirakendused Teoaabits ja Pilveaabits jm.

Toomas Kukk
toomas.kukk@loodusajakiri.ee
518 9420
www.loodusajakiri.ee

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Teised artiklid

EL 90 | Ainulaadne näitus fotomuuseumis – “Eesti Looduse fototeek”

Tänavu esmailmumise 90. aastapäeva tähistava Eesti Loodusega on seotud...

Eesti Looduse 24. fotovõistlus ootab pilte

Ajakiri Eesti Loodus kutsub osalema fotovõistlusel, mis sel aastal...

Loodusajakiri: Eesti Looduse sügisnumber

Ajakirja Eesti Loodus septembri-oktoobri numbri läbivaks teemaks on looduse...

Fotokonkurss “Märka mind!”

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus ootab kõiki huvilisi osalema fotokonkursil “Märka mind!” Konkursi...