MTÜ Loodusajakiri sai uue tegevjuhi

Kuupäev:

MTÜ Loodusajakirja asus märtsi algusest juhtima Katre Palo. Ta on alates 2004. aastast olnud ajakirja Eesti Loodus toimetaja ning töötanud ka Rõuge vallavalitsuse kommunikatsioonispetsialistina. Tegevjuhi ameti kõrval jätkab Katre Eesti Looduses toimetajatööd.
MTÜ Loodusajakirja juhatuse liikme ja Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kuke sõnul oli uue tegevjuhi kohale mitu head kandidaati ning valik polnudki lihtne. „Katre Palo on Eesti Looduse kauaaegse toimetajana tuttav meie kirjastuse tööga. Tegevjuhile tuleb kindlasti kasuks ka toimetamise hea tundmine. Kahju muidugi, et Katre ise saab seda tööd edaspidi vähem teha, kuid kindlasti on ta sama tugev ka tegevjuhina,“ lausus Toomas Kukk.
Katre Palo sõnul on Loodusajakirja sihid ja eelseisvad ülesanded jäänud üldjuhul samaks nagu varemgi. „Kuidas segasevõitu ja pidevalt muutuvas ühiskonnas jõuda uute lugejate südamesse, kaotamata neid, kes on meiega olnud aastaid. Väljaanded Horisont ja Eesti Loodus on leidnud oma tugevad küljed ning hoidnud neid: pakume usaldusväärset ja teaduspõhist lugemisvara. Nende väärtuste najal liigume ka edasi,“ ütles Katre Palo. Ta lisas: „Et olla lugejale veelgi paremini kättesaadav, on meil loomisjärgus ajakohasem veebileht. Peagi saab ajakirjalugusid lugeda meie uuest portaalist. Ent juba uuel nädalal jõuab tellijate kätte ja poelettidele uue kujundusega Eesti Loodus.“ 2001. aastal asutatud MTÜ Loodusajakiri annab välja ajakirju Eesti Loodus ja Horisont; igal nädalal on Kuku raadio eetris saade „Loodusajakiri“. Varem on MTÜ välja andnud ka ajakirju Eesti Mets, Loodusesõber ja Gorizontõ Estonii, raamatusarju „Looduse raamatukogu“ ning „Lehed ja tähed“, loodushäälte heliplaate, nutirakendused Teoaabits ja Pilveaabits jm.

Toomas Kukk
toomas.kukk@loodusajakiri.ee
518 9420
www.loodusajakiri.ee

Jagan artiklit

Liitu uudiskirjaga

- Saadame sulle uudiseid Loodusajakirja värskete väljaannete ja muude olulisemate teemade kohta

Viimased artiklid

Teised artiklid

Inimaru tehisaru ajastul

Horisondi uues artiklisarjas „Aru ja tehisaru“ vaatame, mis on tehisaru, , mida see suudab, kuidas tehisaru kasutada ja millised riskid on sellega seotud.

Registreeru teoreetilise bioloogia kevadkooli!

Poolesajas teoreetilise bioloogia kevadkool „Bioloogilise mõtte areng“ ootab huvilisi. 26.–28....

PALVERÄNDURITE JÄLGEDEL | Kas vagamees, rüütel, sant või seikleja? Keskaegsete palverändurite kirju maailm

Märtsi alguses avatakse Niguliste muuseumis näitus liivimaalaste keskaegsetest palverändudest, keskendudes Eestist ja Lätist päevavalgele tulnud arheoloogilistele leidudele. Näituse puhul ilmub tänavu Horisondis mitu teemakohast artiklit.

HARAKALE HAIGUS | Verevoolus päratissoolest

Tekst: Ken Kalling Nii nimetas Friedrich Reinhold Kreutzwald hemorroide. Kuigi...